Open ochtenden: 14 en 18 maart 2022

15-02-2022
OPEN OCHTENDEN

Bent u op zoek naar een passende school voor uw kind voor volgend schooljaar en wilt uw graag een kijkje komen nemen op onze school? Dan bent op maandag 14 en vrijdag 18 maart a.s. van harte welkom! Op deze dagen organiseren de scholen Open Ochtenden van 8.30 uur tot 12.00 uur.  

Tijdens de Open Ochtenden kunt u samen met uw kind de sfeer komen proeven, zien hoe de school eruit ziet en wat er gedaan wordt en in gesprek gaan met teamleden van de scholen. Zij vertellen u graag mee over het onderwijs op de verschillende scholen.

Omdat er op dit moment nog beperkingen zitten aan het openen van de scholen, wordt er gewerkt met een inschrijving.
Via dit formulier kunt u zich aanmelden voor de open ochtend.

Wij hopen u en uw kind een van deze dagen te zien!
Powered by BasisOnline