Online open dag

28-04-2021
AANMELDING OPEN DAG 2021
 
De drie basisscholen in Hazerswoude-Dorp organiseren ieder jaar gezamenlijk een open dag. Ouders die een school willen kiezen voor hun kind krijgen dan de kans om scholen van binnen te bekijken en om vragen te stellen. Helaas is het dit jaar niet mogelijk om een fysieke open dag te organiseren. Daarom bent u dit jaar van harte welkom op onze online open dag via Teams.

Er zijn op 28 april 2021 twee momenten waarop u kunt kennismaken met de Johannes Post:
Ronde 1: 9.00 tot 9.30 uur
Ronde 2: 10.00 tot 10.30 uur


We ontvangen u graag in een van deze rondes, waarin we starten met een korte film en aansluitend een toelichting door onze directeur Leonoor Sleijser. We sluiten af met een vragenkwartiertje waarin uw vragen beantwoord worden door Leonoor.

Wanneer deze datum voor u niet schikt, bent u natuurlijk op een ander moment van harte welkom om kennis te maken met onze school.

U kunt deelnemen aan deze online open dag door op onderstaande button te klikken. U wordt dan doorgestuurd naar een formulier waar u uw naam, e-mailadres en tijdvak kunt aangeven. U ontvangt dan een link met de uitnodiging voor Teams.

Graag tot ziens op 28 april!


Powered by BasisOnline